Company Logo


GALERIA

 

Dzień Kobiet od fachowców we Wrocławiu

Fachowcy w prezencie na Dzień Kobiet


dzien_kobiet_wroclaw_fng


 

 Tym razem, na Dzień Kobiet przygotowaliśmy szereg niespodzianek. Przede wszystkim rozdamy naszym cudownym Klientkom czekoladki i świeże kwiaty jak co roku, symbole nie tylko tego uroczego święta płci pięknej, ale także nadchodzącej wiosny.

 Prezenty będą dostępne dla każdej pani, niewiasty, dziewczyny nie tylko 8 marca, ale jeszcze przez całe 2 dni (do 10 marca 2016r. włącznie).  Dodatkowo jeśli usługi będą zamówione w okresie promocji, ale realizowane w późniejszym terminie, to prezent również zostanie dostarczony.

 Dlatego, Drogie Panie, zachęcamy, by nie zwlekać do nadejścia wiosny, ale by skorzystać z usługi złotej rączki.
 Wiosenne porządki nie muszą być już tak przykre, gdyż można je zlecić w całości naszym Fachowcom. Wreszcie będą mogły Panie odpocząć, zająć się swoim hobby lub wyjść na spacer podziwiać rozkwitający po zimie Wrocław.

 A jeżeli w ramach świętowania Dnia Kobiet chcecie Drogie Panie wyjechać gdzieś poza Wrocław, a nie możecie zabrać ze sobą swego ukochanego czworonoga, to chętnie odwieziemy go do hotelu dla zwierząt, a przy okazji wpadniemy do weterynarza oraz może do psiego/kociego fryzjera...

 

 

Czym jeszcze możemy Wam służyć drogie Panie? Jesteśmy do dyspozycji!