Company Logo


GALERIA


Przystępne ceny! Zadzwoń do nas

możesz zaoszczędzić nawet do 30%!


Ceny we Wrocławiu Złota rączka

Nasze ceny są proste. Nie ma żadnych ukrytych kosztów lub opłat dodatkowych, które zaskoczą WAS wszystkich po starannie wykonanej pracy w domu lub lokalu usługowym. Mamy niższe ceny o 50% niż niektóre firmy, bez utraty jakości i dobrze wykonanej pracy, a nasz cenny Klient, jest w 100% zadowolony!

Cenę ustalamy z Państwem przed rozpoczęciem pracy. Każdy fachowiec może doradzić wybór i zakupić sprzęt lub materiał potrzebny do zrealizowania usługi.


Opracowaliśmy dwie wygodne, łatwe i przejrzyste opcje płatności:


1. Zapłać za czas - płacisz tylko za czas potrzebny

Ta opcja jest idealna, gdy potrzebujesz wielu drobnych prac do zrobienia, więc w tym wypadku wykwalifikowana złota rączka przyjdzie wykonać wszystkie zadania z listy.


Ciesz się wyjątkową jakością w niskiej cenie:


 

Możemy nawet przyjść do ciebie wieczorem lub w weekendy bez dodatkowych opłat!


2. Zapłać za pracę - płać tylko za wykonaną pracę, bez względu jak długo to trwa

Nienaganne w swej prostocie i przejrzystości, zapłać za pracę. Jest to idealna opcja dla Ciebie, jeśli masz jakieś jednorazowe zadanie do wykonania. Nie zastanawiaj się jak długo to potrwa, jak to zrealizować i jaki budżet zaplanować, zadzwoń lub napisz do nas za darmo, bez obowiązku zamówienia usługi!


Specjalne zniżki i promocje są dostępne na bieżąco, należy zadzwonić, aby zapytać czy nie ma specjalnej oferty, aby wykorzystać okazję już dziś!


Oferujemy również zakupy z klientem. Usługi wykonywane są z materiałami klienta lub fachowca (koszt materiałów pokrywa klient po wcześniejszym ustaleniu ceny). Dojazd fachowca w obrębie Wrocławia gratis. Poza Wrocławiem koszt transportu ustalany jest indywidualnie. Minimalna cena usługi wynosi 49 zł.

Wszystkie płatności za pracę są dokonywane w gotówce po zakończeniu pracy.